Cam nasol arată …
În jurul depozitului de gunoi ce aparține Salubritas Piatra-Neamț, dar este gestionat împreună cu firma Rossal care ia bani morman fără să facă nimic, s-au adunat tone de gunoaie.
Fiind vorba de o societate controlată de PMP, partid care are interes să își facă imagine, le recomandăm o acțiune de ecologizare în jurul depozitului Salubritas. Știm că e greu pentru că s-au adunat multe gunoaie, dar un partid implicat în binele municipiului sigur va fi sensibilizat de pozele de mai jos și se va apuca de treabă.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)