Bunic găsit fără suflare într-un apartament din Piatra-Neamț
La ora 15:23, prin apel la 112, pompierii au fost solicitați să intervină pentru deblocarea unei uși de la un apartament situat într-un bloc de locuințe pe bulevardul Dacia din municipiul Piatra-Neamț.
a transmis ISU Neamț
La locul solicitării s-a deplasat un echipaj de pompieri cu o autospecială de stingere cu modul de descarcerare din cadrul Detașamentului Piatra-Neamț.
Cu ajutorul scării culisabile, pompierii au pătruns pe geam în apartamentul situat la primul etaj.
Au găsit un bărbat de 72 ani căzut, care nu prezenta semne vitale.
Condoleanțe familiei!
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)