Ce se intampla daca nu traversezi frumos strada :)
In urma cu cateva zile, un pieton pietrean a avut o altercatie cu un concetatean sofer de Golf. Motivul a fost modul in care pietonul traversa strada intr-un mod neprietenos din punctul de vedere al soferului.
Dupa un timp, pietonul se afla in zona terasei Venetia cand a fost recunoscut de soferul de Golf care, oprind masina in stilul fortelor speciale s-a coborat impreuna cu un prieten si a aplicat o corectie pietonului „obraznic” .
Nici nu au apucat sa se felicite protagonistii incidentului, ca la fata locului a si aparut un echipaj de politie locala si unul de jandarmi. In conditiile date si aglomerarea de forte de ordine, nervosii au fost condusi la sectie si amendati .
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Din toata aceasta chicioasa naratiune, eu am inteles doar ca „soferul de Golf s-a coborat”…
Baiete, mai pune si tu mana pe carte, ca rad zidaristii da tine!
ADMIN : Daca credeti ca noi sau cei care s-au batut au inteles mai mult va inselati amarnic 🙂 Mai coborati cu picioarele pe pamant. Traim intr-o lume absurda 🙂
chiar si la misto…melodia de fundal e o alegere..PROASTA