Bărbat internat în stare foarte gravă la Spitalul Județean
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2018/11/intrare-spital-1024x768.jpg)
Un bărbat de 36 de ani, din Ceahlău, a vrut să își pună capăt zilelor. Se pare că în urma unor altercații cu concubina și sub influența alcoolului a consumat o fiolă de insecticid în scop suicidar.
Surse medicale declară că starea lui s-a degradat vizibil astăzi, 23 iunie, a fost intubat și rămâne internat la ATI în Spitalul Județean de Urgență Piatra-Neamț.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)