Bărbat găsit fără semne vitale de pompierii nemțeni
În jurul orei 16:35, pompierii au fost solicitați să intervină pentru deblocarea unei uși de la o casă situată pe Bulevardul Republicii în municipiul Roman.
La locul solicitării s-au deplasat două echipaje de pompieri cu o autospecială de stingere cu modul pentru descarcerare și o ambulanță SMURD din cadrul Detașamentului Roman.
a transmis ISU Neamț
Pompierii au acționat pentru deschiderea unei ferestre pentru a intra în locuință, unde au găsit un bărbat de 73 de ani ce nu prezenta semne vitale.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)