Avarii la rețeaua de apă în Dărmănești
ApaServ anunţă consumatorii că, din cauza unor avarii pe reţea, se sistează furnizarea apei potabile în data de 08.09.2015, de la ora 10:30 pana la ora 15:30 in localitatea Piatra Neamt, Str. Cetatea Neamtului, 1 Decembrie 1918 si strazi adiacente . Atragem atenţia consumatorilor că la reluarea furnizării serviciului, din cauza antrenării depunerilor din conducte, apa va avea suspensii şi culoare . Această apă se poate folosi în scopuri menajere.
Ne cerem scuze pentru disconfortul creat.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)