Avarii în Piatra-Neamț și Săvinești – Se oprește apa
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2020/12/NOOOO-2-768x384-1-1-1-5-4-2.png)
Pentru remedierea unor avarii la reţeaua publică de distribuţie a apei potabile, Compania Județeană APA SERV S.A. este pusă în situaţia neplăcută de a întrerupe temporar furnizarea serviciului de alimentare cu apă potabilă astăzi, 18.12.2020 în:
-Municipiul Piatra Neamț, străzile: Cuiejdi, Rodnei și Costache Negri, în intervalul orar 09.00-12.00;
-Comuna Săvinești, strada Vulturului, în intervalul orar 09.00-14.00.
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectați pe care îi asigurăm că echipele APA SERV fac tot posibilul pentru remedierea avariilor într-un timp cât mai scurt și pentru reluarea furnizării apei potabile.
Pentru informații suplimentare beneficiarii noștri pot suna la Dispeceratul APA SERV care funcționează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Multumim pentru info
ar fi trebuit sa anunte si pe alte sisteme, facebbok, twiter si altele. Nu toata lumea cumpara presa!