Avanpremiera Gala Super Kombat – Bisericani
Sambata seara , 2 nemteni presupusi bolnavi ,
Costica 53 ani din Podoleni si Constantin 57 ani din Dobreni , internati la Spitalul de Pneumoftiziologie Bisericani au inceput antrenamentele pentru Super Kombat .
Pana ce medicul de garda a anuntat politia si pana ce organele au urcat dealul cei doi sportivi au trecut de la super kombat la mortal combat si cu o figura de samurai nea’ Constantin , cu un cutit , a initiat un inceput de harakiri colegului de suferinta .
Pentru tentativa de Seppuku contra naturii , nea’ Constantin s-a ales cu dosar penal iar colegul nea’ Costica a fost trimis la Marochinaria Judeţeana Neamţ pentru a fi cusut.
Satocrac Vasile
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)