Autoutilitară distrusă în totalitate în urma unui incendiu (FOTO/NEAMȚ)
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/08/isu-1024x512.png)
Ieri dimineață la ora 08:20, prin apel la 112, a fost anunțată producerea unui incendiu la o autoutilitară în orașul Târgu Neamț, localitatea Humulești, zona str. Ogoarelor. Pompierii târgnemțeni au intervenit cu o autospecială de stingere și au lichidat incendiul, în urma căruia autoutilitara a fost distrusă în totalitate și au ars documentele acesteia. Cauza probabilă: conductor electric defect, a transmis ISU Neamț.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)