Audio Class Drift Team a adus o cupă la Piatra-Neamț de la a doua etapă din campionatul național de drift 2019
La a doua etapă din campionatul național de drift 2019 desfășurată în week-end pe Transilvania Motor Ring, echipa Audio Class Drift Team a reușit să aducă o cupă la Piatra-Neamț, la clasa Semi Pro. Pilotul Alin Botiș s-a clasat pe locul 3 pe podium dupa ce în sesiunea de calificări din ziua de sâmbătă a obținut al 4-lea punctaj.
La Clasa Pro, Cătălin Trifan a reusit calificarea pe locul 5 și a terminat competiția în TOP 8, iar Ilarion Grigorici s-a clasat pe locul 8 în calificări și nu a reușit să avanseze din TOP 16 în ziua competiției.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)