Atenție! Se începe reabilitarea străzilor Aleea Margaretelor, Caișilor, Florilor, Trandafirilor
Atenție! Se începe reabilitarea străzilor Aleea Margaretelor, Caișilor, Florilor, Trandafirilor. Proprietarii de autoturisme care locuiesc în aceste zone sunt rugați de către societatea Publiserv să nu lase autoturismele pe partea carosabilă în timpul zilei pentru a se putea efectua în condiții optime lucrările.
Totodată societatea Publiserv își cere scuze pentru disconfortul creat locuitorilor din zonă cu ocazia reabilitării acestor străzi.
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2019/09/lucrari-publiserv-1024x635.jpg)
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)