Atenție, luni se oprește apa. Vezi aici zonele afectate
”Compania Judeţeană APASERV SA, anunţă beneficiarii săi că, în vederea executării unor lucrări de reparaţii la reţeaua de distribuţie a apei potabile, va întrerupe furnizarea apei potabile în ziua de luni, 11.01.2016, între orele 08.00 – 15.00, în municipiul Piatra-Neamţ, pe străzile:
- Arcului,
- Caraiman,
- Retezat,
- Plopului,
- Petru Movilă – tronson pe partea stângă Piatra-Neamţ – Bicaz (S.C. Petrocart – S.C. Bico Industries).
Ne cerem scuze pentru disconfortul creat şi mulţumim pentru înţelegere tuturor utilizatorilor serviciilor de apă şi de canalizare afectaţi de întreruperea furnizării apei potabile. ”
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)