Atenție la lucrătorii Publiserv care refac marcajele în Piatra-Neamț
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2019/06/61726664_2373634326243441_5918422147423797248_n-1024x639.jpg)
În aceasta perioadă, firma Publiserv reface marcajele rutiere din Piatra- Neamț.
Deoarece lucrătorii Publiserv refac aceste marcaje în special noaptea pentru a nu încurca traficul rutier, firma Publiserv vă roagă să circulați cu atenție noaptea în municipiul Piatra-Neamț în următoarea perioadă pentru a preîntâmpina orice fel de accidente.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Lăudabilă inițiativa însă nu prea merg marcajele făcute pe ploaie…