ATENȚIE! Carosabil alunecos în Piatra-Neamț
Pe fondul fenomenelor meteorologice de astăzi, s-a creat o peliculă foarte alunecoasă pe carosabil. Fenomenul apare pe străzile din municipiul Piatra-Neamț, dar îndeosebi la ieșirile din oraș.
Evitați deplasarea cu autovehiculele dacă nu este necesar. Circulați cu atenție, cu viteză redusă și asigurați-vă că autovehiculele sunt echipate corespunzător pentru deplasarea în condiții de iarnă.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)