ATENȚIE! „Capcane” pentru roți pe direcția Ocol, în Piatra-Neamț (VIDEO)
În atenția șoferilor!
Pe drumul care merge spre zona Ocol, în Piatra-Neamț, cel mai probabil dintr-o mașină care transporta marfă au căzut niște cutii pline cu cuie. În urma impactului, acestea s-au împrăștiat pe toată strada.
Recomandăm tuturor celor care circulă pe acest tronson de drum prudență. Precizăm că am anunțat autoritățile și sperăm să se remedieze situația în cel mai scurt timp.
Actualizare: Salubritas a curățat zona, se poate circula în siguranță.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)