ApaServ anunță prelungirea sistării apei potabile până la ora 19.00 pe mai multe străzi din Piatra-Neamț
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2018/10/apaserv-1024x576.jpg)
ANUNȚ APASERV
Stimaţi clienţi,
Având în vedere complexitatea lucrării de remediere a avariei la rețeaua publică de distribuție a apei potabile, din zona Gara Veche, Compania Judeţeană APA SERV SA este pusă în situația neplăcută de a anunța prelungirea perioadei de întrerupere a furnizării serviciului de alimentare cu apă potabilă astăzi, 17.05.2021 până la ora 19.00.
Vor fi afectați utilizatorii de pe străzile: Nordului, Izvoare, Aurel Băeșu, Transilvaniei, Mărăști, 1 Mai, Pescăruș, Banatului, Zefirului, Terasei, Moldovei.
Ne cerem scuze pentru disconfortul creat și vă mulțumim pentru înțelegere!
Pentru informații suplimentare beneficiarii noștri, pot suna la Dispeceratul APA SERV care funcționează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)