Apa Serv: Se sistează furnizarea apei potabile între orele 10.00-14.00
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2019/10/apa-la-robinet_25260300.jpg)
Pentru remedierea unei avarii la reţeaua de distribuţie a apei potabile, Apa Serv este nevoită să sisteze furnizarea apei potabile astăzi, 30.10.2019, în intervalul orar 10:00-14:00.
Sunt afectaţi de lipsa apei consumatorii din oraşul Roznov, cartier Slobozia, străzile: Salcâmilor, Islazului, Preot Donoiu, Salciei, Eternităţii.
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectaţi pe care îi asigurăm că echipele ApaServ fac tot posibilul pentru remedierea avariei într-un timp cât mai scurt şi pentru reluarea furnizării apei potabile.
Pentru informaţii suplimentare, beneficiarii noștri pot suna la Dispeceratul ApaServ care funcţionează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340, sau pot accesa site-ul companiei www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)