Apa Serv: Apă cu intermitențe în Humuleștii Noi astăzi, între orele 11.30-24.00
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2021/09/apa-12-1.jpg)
Având în vedere neacumularea apei în rezervorul din care se realizează alimentarea cu apă potabilă a utilizatorilor din Orașul Tg. Neamț, Compania Județeană APA SERV SA este pusă în situația neplăcută de a furniza apă cu intermitențe în Cartierul Humuleștii Noi din Orașul Tg. Neamț, astăzi 05.11.2021 între orele 11.30-24.00.
Ne cerem scuze pentru disconfortul creat și mulțumim pentru înțelegere!
Relații suplimentare pot fi obținute la numărul de 0233233340 sau consumatorii noștri pot accesa site-ul Companiei www.apaserv.eu
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)