Angajăm personal Cafenea Bulevard
Angajăm la cafeneaua Bulevard, situată în cadrul mall-ul Shopping City Piatra Neamț – 1 Manager cafenea (studii superioare în domenii relevante pentru activitatea unei cafenele; experiență minim 3 ani în domeniu), 2 barmani și 2 ospătari (minim 1 an experiență; calificare barman/ospătar). Dacă dorești să lucrezi într-o cafenea și mai ales dacă îndeplinești cerințele de mai sus, te rugăm să ne transmiți CV-ul tău actualizat, însoțit de o fotografie la adresa de mail: [email protected]
Art.Pub
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)