ANA & MARIA, cățelușe de 3-4 luni, spre ADOPȚIE
Cele doua surioare au fost abandonate asta vara pe malul unui lac, alaturi de alti fratiori care nu au rezistat. Au fost salvate chiar in prima zi a vietii lor si tinute in foster pana cand isi vor gasi stapani.
Separate sau impreuna, si-ar dori casuta lor. Cresc de talie medie spre mare.
Telefon 0749-190720
SPRE ADOPTIE in Piatra-Neamt si imprejurimi.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)