Alfaomega Art prezinta piesa Bertha in Sala Studio a Teatrului Tineretului
Asociatia „ALFAOMEGA ART” , in parteneriat cu Teatrul Tineretului, va invita marti, 12 noiembrie 2013, ora 17, in Sala Studio a Teatrului Tineretului pentru a viziona piesa de teatru „BERTHA”. Spectacolul a fost realizat cu sprijinul Primariei Piatra Neamt in cadrul proiectului ” Teatrul Aproape” . Din distributia acestui spectacol fac parte actorii Ecaterina Petruca, Catrinel Visan, Claudiu Ladan si Bogdan Ciurezu, sub indrumarea Ginei Gulai actrita a Teatrului Tineretului .
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)