AJF Neamț anunță întrunirea instructorilor sportivi și a antrenorilor
Comisia Tehnică a AJF Neamt anunță că sâmbătă, 12 noiembrie, începând cu ora 11:00, va avea loc întrunirea instructorilor sportivi și a antrenorilor. Evenimentul se va desfășura la Piatra-Neamț, stadionul Ceahlăul.În cadrul evenimentului, conform AJF Neamţ, vor fi prezentate noutăți de la Federatia Română de Fotbal de către Vasile Vamanu – președintele Comisiei Tehnice a AJF Neamț, iar Toader Stet, referent zonal FRF, va conduce un antrenament al echipei CSM Ceahlăul Piatra Neamț
De asemenea, instructorii sportivi cărora le-a expirat sau cărora le va expira în decembrie 2016 cardul Licență C UEFA trebuie să prezinte cardurile vechi pentru preschimbare. Va trebui achitată taxa de preschimbare de 50 de lei și trebuie adusă obligatoriu o fotografie tip buletin.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)