ACUM: un nou incendiu în Piatra-Neamț
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2019/07/aoleu.jpg)
Echipajele ISU au fost solicitate pentru a interveni la un alt incendiu manifestat la anexa unei case, de data aceasta în Piatra-Neamț, mai precis pe strada Vlad Țepeș.
În acest moment nu se cunosc mai multe detalii.
Vom reveni cu informații.
UPDATE:
La locul indicat s-au deplasat 16 pompieri cu 3 autospeciale de stins incendii și o ambulanță SMURD. Au constatat că arde o anexă. Se lucrează pentru localizarea și lichidarea incendiului. O autospecială se întoarce la unitate. Nu sunt victime (ISU Neamț).
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)