ACUM: arde un apartament în PIATRA-NEAMȚ
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2019/07/715637-1521016244-piatra-neamt-incendiu-intr-un-apartament-de-la-etajul-9-al-unui-bloc.jpg)
Echipajele de pompieri au fost solicitate pentru a interveni la stingerea unui incendiu manifestat într-un apartament din Piatra-Neamț pe strada Progresului.
In incendiul de pe strada Progresului, a ars continutul unui vas de gătit lăsat pe aragaz de proprietarul apartamentului, în vârstă de 66 de ani, care a adormit, informează ISU Neamț.
Vom reveni cu detalii
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)