ACUM: arde o casă în Neamț/O victimă preluată în stare de inconștiență
O informare de ultima oră transmisă de ISU Neamț anunță producerea unui incendiu la o casă situată în comuna Timișești:
Pompierii din cadrul Detașamentului Târgu-Neamț intervin în aceste momente pentru localizarea și lichidarea unui incendiu ce se manifestă la o casă din comuna Timișești, a transmis cu câteva minute în urmă Căpitan Irina Popa – ISU Neamț.
Dinamica este în plină desfășurare – vom reveni în scurt timp cu noi date precum și cu un comunicat oficial în acest sens.
Actualizare ISU Neamț:
Echipajul SMURD a preluat femeie de aproximativ 84 de ani, în stare de inconștiență, cu arsuri la nivelul membrelor superioare și inferioare, pe care o transportă la spital. Aceasta a fost scoasă de cetățeni până la sosirea forțelor de intervenție. Incendiul ce s-a manifestat la acoperișul și în interiorul unei case a fost localizat.
Actualizare aici:
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)