ACUM: Amenință că se aruncă de pe clădirea poștei din Bicaz
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2019/04/56615095_810910532617016_4757021222028443648_n-767x1024.jpg)
Din primele informații pe care le deținem, în aceste momente (ora 20.00) se pare că un bărbat și o femeie amenință că se aruncă de pe clădirea poștei din Bicaz.
Un echipaj medical este la fața locului.
Nu cunoaștem pentru moment mai multe detalii.
Vom reveni cu amănunte.
UPDATE
Potrivit ziarbicaz.ro, au ajuns și două mașini de pompieri. Cei doi au fost convinși să coboare și au fost transportați cu ambulanța la spitalul din Piatra-Neamț.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Minciuna , era un tanar care a vrut sa se arunce dar prietena lui la convins sa nu o faca. Nu politia la convins , si doar el a fost transportat la spital . Asta e adevatul