[ACUM] Accident la Crăcăoani
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2018/12/accident-pieton-1024x512-1-1024x512.png)
În această seară (12 septembrie), în jurul orei 22.00, s-a produs un accident rutier la Crăcăoani. La locul solicitarii s-au deplasat două echipaje de pompieri cu o autospecială de lucru cu apă și spumă și o ambulanță SMURD. S-a deplasat și o ambulanță de la SAJ.
Potrivit ISU Neamț, în urma accidentului nu au rezultat victime care să fie transportate la spital. Una dintre mașini a ieșit în decor încercând să evite o a treia mașină. Echipajul de stingere asigură măsuri PSI la locul accidentului.
Revenim cu informații.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)