Accident teribil în Piatra-Neamț. Un șofer a intrat cu mașina în oraș
Circulând pe ruta Bacău – Bicaz, un șofer care nu a adaptat viteza la condițiile de carosabil, pe fondul oboselii, a intrat cu mașina direct în Piatra-Neamț lovindu-se violent de străzile pline cu gropi din municipiu.
Mașina a fost paradită, dar șoferul a scăpat cu viață ca prin urechile acului. Acest incident îl va face cu siguranță să fie mult mai atent la drum și să ocolească de fiecare data Piatra-Neamțul.
Art. de 01 aprilie
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Pare-se că acest site ia mult prea în serios ziua de 1 Aprilie. Nu vă fie cu supărare, am înţeles idea din prima glumă-articol. Ăsta e deja al patrulea… Poate nu ar fi un lucru rău să vă amintiți că ce e prea mult strică.