Accident spectaculos în giratoriul de la Podul Căprioara
O femeie aflată la volanului unui Logan roșu care circula pe direcția Piață – Gară a fost acroșată în partea dreaptă de un autovehicul care a vrut să intre în intersecția cu sens giratoriu din zona Podului de la Căprioara. Șoferița a pierdut controlul mașinii, rupând gardul care delimitează trotuarul, fiind la un pas de a accidenta pietonii din zonă.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
golfu e abea zgariat iar golanu praf :)))
Ce poate fi spectaculos intr-un accident????!!!!
Doamna tot doamna este chiar daca volvaginu a sters-o in dreptul ei de trecere. Va rog sa fiti politicosi cu ea, o cunosc.
cu ce viteza a intrat doamna in intersectie de sa oprit la 30m dupa sensul giratoriu , multi nu reduc deloc ca sa dea prioritate la cei care sunt deja opriti si asteapta sa intre si ei in intersectie .
Un accident este o tragedie nu un spectacol !