Accident rutier
În ziua de 26 aprilie, în jurul orei 20.00, pe str. 1 Decembrie 1918, din Tg. Neamt, s-a produs un accident rutier din care a rezultat rănirea usoară a unei persoane. Din primele cercetări efectuate, politistii au stabilit că în timp ce M. Marius, de 34 de ani, din Tg. Neamt, conducea un autoturism, pe str. 1 Decembrie 1918, nu s-a asigurat la schimbarea directiei de mers la stânga, pentru a intra în parcarea de la stadion si a intrat în coliziune cu un autoturism care circula regulamentar. Din accident a rezultat rănirea usoară a unei pasagere din al doilea autoturism G. Elena, de 47 de ani, din Tg. Neamt, care a fost diagnosticată cu contuzie craniană. Cercetările sunt continuate de Politia orasului Tg. Neamt.
Stiri Neamt
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)