Accident între un TIR și o dubă la Poienari. Mai multe victime au nevoie de îngrijiri
Sâmbătă, 23 septembrie, în jurul orei 16:00, s-a semnalat un accident rutier în localitatea Bunghi din comuna Poienari, pe DN 15D. În accident au fost implicate un TIR și o dubă. Conform primelor informații de la ISU Neamț, nu sunt persoane încarcerate, însă sunt 3 victime care solicită îngrijiri medicale (una din TIR și 2 din dubă). La fața locului se deplasează 1 autospecială de la Poienari cu 4 subofițeri și 2 ambulanțe.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)