Accident în zona Stației de Salvare, Piatra-Neamț
Joi, 4 august, în jurul orei 13:45, în intersecția învecinată cu Stația de Salvare din municipiul Piatra-Neamț două autoturisme s-au tamponat. Din declarațiile martorilor, persoana care conducea autoturismul din stânga imaginii nu s-a asigurat și nu a acordat prioritate în intersecție unui alt autoturism care circula regulamentar. Din primele informații, se pare că nu s-au înregistrat victime.
Vom reveni cu detalii.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)