Accident electoral. Dragoș Chitic a fost botezat Gheorghe Chitic
Venindu-i rândul să ia cuvântul la o conferință PNL, domnul Dragoș Chitic a fost prezentat ca domnul primar Gheorghe …Chitic. Gafa aparține primarului de Roman, domnul Laurențiu Leoreanu, care s-a transformat peste noapte dintr-un renegat al PDL într-un fel de șefuleț pe la PNL.
Așadar neadaptând viteza discursului 4X4 la condițiile de carosabil lingvistic, circulând pe contrasens în PNL în timp ce vroia să taie o curbă, din cauza inerției politice, Leoreanu s-a lovit puternic cu ”politicocicleta” de parapetul Gheorghe Ștefan.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Gura pacatosului adevar graieste! Stie el ce stie!
Marieee daca tot esti asa bun Oracol ia spune matale cine castiga alegerile?
asta chiar e ironia sortii 😀
DA NU A GRESIT CU NIMIC….DEOARECE TOT GHEORGHE CONDUCE PE CHITIC ,,,,E FOARTE CORECT