Accident de la prima oră – șoferul preluat de SMURD
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2019/07/masina-rasturnata-in-apa.jpg)
Un bărbat a ajuns la primele ore ale dimineţii cu maşina în pârâu.
In această dimineață, în jurul orei 05:30, a mai avut loc un accident rutier, la Tazlău. Un autoturism de teren s-a răsturnat într-un pârâu, iar șoferul a rămas blocat. Până la sosirea forțelor, șoferul ieșise din autoturism. A fost preluat de echipajul SMURD și transportat la spital. Prezenta traumatisme la nivelul capului și feței, informează ISU Neamț.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
PFU au este Mare Lucru ,daca Nu a lucrat în Trecut pe Matiz la Digrincom ! Ei duceau mașină la Spălat in Bistrița , după Cabana ,, SECU ,, e pe același Tipar .