Accident cu victimă în această dimineață (NEAMȚ)
Un echipaj al Serviciului de Ambulanță Județean Neamț a intervenit astăzi, 30 decembrie în jurul orei 05.18 la un accident rutier care s-a produs în comuna Ruginoasa.
În urma evenimentului a rezultat o victimă – un bărbat în vârstă de 29 de ani care a suferit leziuni minore. Acesta a fost preluat de un echipaj cu medic și transportat la Compartimentul de Primiri Urgențe a Spitalului Municipal Roman.
Articol realizat în baza informațiilor transmise de reprezentanții SAJ Neamț
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)