A trecut un an de când Trapiel Ioan Iulius a trecut la cele veșnice
„S-a împlinit un an de când Trapiel Ioan Iulius s-a înălțat la cer, departe de cei dragi, dar mai aproape de Dumnezeu. Oamenii nu se pierd niciodată daca ii ai in inima.” , este mesajul transmis de familia sa
- Iulius Trapiel a fost președintele Organizației Luptătorilor din Decembrie 1989 – Piatra-Neamt și consilier local de Piatra-Neamț, în mandatul 2012-2016
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
a fost un om DEVOTAT,IMPLICAT un bun revolutionar si mai ales Presedinte.Odihnestete in pace prietene!