A fost găsită minora din Neamț care dispăruse la începutul lunii
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2024/02/fata-1024x512-1.png)
În articolul publicat la data de 7 februarie informam despre dispariția unei minore din Neamț:
La data de 6 februarie a.c., polițiștii din cadrul Secției de Poliție Rurală Dulcești au fost sesizați de către o femeie de 61 de ani, din Trifești, cu privire la faptul că la data de 3 februarie a.c., fiica sa AXINTE CRINA IONELA, în vârstă de 17 ani, din Trifești, a plecat în mod voluntar de la domiciliu și nu a mai revenit, transmitea IPJ Neamț la acea dată.
Astăzi, instituția mai sus menționată a revenit cu un update pe care îl redăm mai jos:
La data de 8 februarie a.c., minora AXINTE CRINA IONELA a fost identificată pe raza localității Trifești. Pe perioada dispariției aceasta nu a fost victima vreunei infracțiuni și nici nu a comis fapte de natură penală sau contravențională.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)