Arestul la domiciliu nu i-a plăcut, poate va îndrăgi mai mult gratiile
La data de 11 iunie a.c., în jurul orelor 17:20, în timp ce lucrătorii din cadrul Formațiunii Ordine Publică Târgu-Neamț desfășurau atribuții de serviciu, pe strada Ion Creangă, din orașul Târgu-Neamț, au observat un bărbat în vârstă de 52 de ani, din aceeași localitate, care se află sub măsura arestului la domiciliu.
În cauză a fost întocmit dosar penal sub aspectul săvârșirii infracțiunii de evadare.