ISU Neamț: „La mulți ani tuturor „îngerilor” salvatori din cadrul serviciilor de ambulanță!”
„Ați fost și veți rămâne mereu în prima linie! La mulți ani tuturor „îngerilor” salvatori din cadrul serviciilor de ambulanță! Pe data de 28 iulie este sărbătorită Ziua Națională a Ambulanței din România, un serviciu care a salvat numeroase vieți de-a lungul a peste 100 de ani.” – ISU Neamț
La multi ani!!!