Zeci de cadre medicale de la spitalul din Piatra-Neamț se tem de drac
După lupte grele la spitalul din Piatra-Neamț, s-a implementat sistemul de pontaj cu cardul. Desigur că nu funcționează cum ar trebui, ci doar înlocuiește condica de prezență. Poate pe viitor se va realiza și pontajul, ca să nu mai vină și să plece fiecare când vrea. Chiar și așa, doar ca înlocuitor de condică de … Continuă lectura Zeci de cadre medicale de la spitalul din Piatra-Neamț se tem de drac
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba