Acțiune în derulare Salvamont Neamț intervine în zona Tosorog-Cheile Bicazului în vedera salvării unei persoane în stare de inconștiență. Există o localizare a victimei date sumare despre starea sau afectiunile medicale existente. Se actionează cu echipa din Baza Salvamont Durău, este mesajul transmis pe pagina Salvamont Neamț. Vom reveni cu un update.
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba