Șapte copii din Dochia au o unică dorință: Să aibă de mâncare!
Un caz cutremurător a fost semnalat de Ciubotaru Ilona, inspector principal la Primăria Dochia. La apel a răspuns Asociația umanitară „Născută Înger” din Piatra-Neamț, al cărei reprezentant, Carmen Suciu, a fost la fața locului pentru a constata situația. Șapte copii nu au unde locui, șapte copii sunt goi și flămânzi, și cu toate acestea învață … Continuă lectura Șapte copii din Dochia au o unică dorință: Să aibă de mâncare!
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba