Am atras atenția încă de anul trecut despre fetițele din casele de copii din Neamț care sunt forțate să se prostitueze. (click aici pentru articol ) Noroc că cei de la DIICOT au luat în serios aceasta problemă și au destructurat gruparea principală care se ocupa cu așa ceva. Acum a mai murit o fetiță … Continuă lectura S-a sinucis o fetiță dintr-o casă de copii din Piatra-Neamț. Sperăm să nu scape din nou cei responsabili!
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba