Încă o ediție, cea cu numărul 25, a Festivalului Internațional de Folclor ”Ceahlăul”, sub organizarea Centrului pentru Cultură și Arte Carmen Saeculare Neamț, s-a încheiat în mod spectaculos duminică, 4 august, la Piatra-Neamț, cu un concert marca Damian Drăghici. Respectând caracterul itinerant al manifestării fondate în anul 1991, instituția organizatoare a pregătit o serie de … Continuă lectura S-a tras cortina peste o nouă ediție de succes a Festivalului Internațional de Folclor „Ceahlăul”: Unicitate în diversitate (FOTO/VIDEO)
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba