Recepția lucrărilor de la Pediatrie CAPCANĂ sau FAVORIZAREA INFRACTORULUI?
La pediatria spitalului din Piatra-Neamț sunt niște suspiciuni foarte mari de furat din banii de investiții. (clic aici pentru detalii) Acum se pune presiune foarte mare și chiar se umblă cu amenințări directe pentru a se forța recepționarea lucrărilor și investițiilor, recepție care ar dilua răspunderea celor care au făcut achizițiile supra evaluate. Dacă ele … Continuă lectura Recepția lucrărilor de la Pediatrie CAPCANĂ sau FAVORIZAREA INFRACTORULUI?
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba