Proiectul „Stop Bullying” la Colegiul Naţional Gheorghe Asachi din Piatra-Neamț
Prin proiectul „Stop Bullying. Nu-ţi fie frică!” se încearcă aducerea la cunoştinţa populației din județul Neamț gravitatea acestui fenomen, prin organizarea unei campanii de informare, ce are în vedere prevenirea şi combaterea bullying-ului în şcoli, prin realizarea unor ateliere teatrale pe această temă în unităţi de învăţământ din judeţul Neamţ, dar şi realizarea unui film … Continuă lectura Proiectul „Stop Bullying” la Colegiul Naţional Gheorghe Asachi din Piatra-Neamț
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba