La Căminul pentru Persoane Vârstnice Roznov sunt cazați 29 de beneficiari, toți cu diverse probleme sociale și de sănătate. Din păcate, în momentul de față, acești oameni riscă să ajungă pe drumuri din cauza neglijenței celor ce cârmuiesc Primăria Roznov. Se pare că domnii din primărie se axează mai mult pe războaie politice, pe discuții … Continuă lectura Prefectul județului, Adrian Niță, intervine pentru a depăși pragul critic: Căminul pentru Persoane Vărstnice Roznov, în colaps
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba