Poliția și Salvarea la o primărie din Neamț – Agresiune cu dubii: „el m-a lovit” „ba nu, ea!”
Zarvă mare la Primăria Grințieș în această dimineață. Mai multe ambulanțe precum și echipajele Poliției au ajuns în urma unor sesizări făcute de către o femeie de 52 de ani și respectiv un bărbat în vârstă de 37. Fiecare arată cu degetul spre celălalt, susținând că au fost agresați. Iată ce a declarat purtătorul de … Continuă lectura Poliția și Salvarea la o primărie din Neamț – Agresiune cu dubii: „el m-a lovit” „ba nu, ea!”
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba