În 2019, municipiul Piatra-Neamț semna contractul de finanțare prin POR pentru creșterea calității vieții locuitorilor din cartierul Speranța prin amenajarea unei grădini publice, în valoare totală de 1.9 milioane de lei și o cofinanțare din bugetul local de 2%. Conform contractului, perioada de implementare ar fi trebuit să se încheie în ianuarie 2021, apoi pe … Continuă lectura Panouri solare și turbine eoliene, sursa iluminatului public din parcul aflat încă în construcție în cartierul Speranța
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba