O elevă din Piatra-Neamț, manifest anti-bullying pe Instagram
Sabina este o elevă de 18 ani din Piatra-Neamț. Este o fire energică și creativă, iar opiniile și experiențele sale sunt împărtășite uneori, în măsura timpului disponibil, pe rețelele de socializare precum YouTube sau Instagram. Despre una dintre acțiunile umanitare în care a fost implicată Sabina am scris aici (click). De această dată am văzut … Continuă lectura O elevă din Piatra-Neamț, manifest anti-bullying pe Instagram
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba